• Novinka
červené víno bez pridanej síry Talianske
Kód produktu
LUN-21-MPZP
Vegan
Demeter
No Sulfites

BEZ PRIDANEJ SÍRY MONTEPULCIANO D’ABRUZZO

Lunaria
Červené víno 0,75 L suché Taliansko
13,50 €
S DPH 4 dni

 Červené víno bez pridanej síry MONTEPULCIANO s certifikáciou DEMETER

Množstvo

Červené Talianske víno MONTEPULCIANO D’ABRUZZO má hlbokú rubínovú farbu s fialovými odtieňmi a intenzívnou vôňou čiernej čerešne, džemu, kože a mandlí. Chuť je okúzľujúco ovocná a plná s dobre vyváženými tanínmi.

Montepulciano  Zero Puro je víno vhodné pre vegánov.

Farba: tmavo fialová

Vôňa : na začiatku  trochu netypické, mach, mokré lístie, nezlaknite sa  ...  odporúčame nechať vínu čas a fľašu otvoriť minimálne hodinu pred podávaním. potom sa nám vôňa vráti do typických krásnych ovocných tónov.

Chuť: výrazne ovocná, džemová, slivky, černice 

Odporúčame servírovať : aperitív, grilovaná zelenina, kuracie prsia šťave

Teplota pri servírovaní: 16- 18 ° C Ročník: 2021

Odrody: Montepulciano

SO₂: bez pridanej síry

Certifikácie: DEMETER, VEGAN

Zero Puro je línia vín z vinárstva LUNARIA CANTINA ORSOGNA ktorá dáva do popredia prírodu na 100% Nie len, že hrozno je dopestované v najväčšej kvalite s certifikáciou DEMETER ale aj ďalšie aspekty boli navrhnuté a zrealizované tak, aby sa minimalizoval ich dopad na planétu. Nálepka na fľaši je navrhnutá tak, aby bola pripevnená k fľaši iba jedným malým bodom lepidla, čo uľahčuje jej odstránenie a tým aj správnu recykláciu.

Ilustrácie na fľašiach tejto rady vín, chcú tiež posilniť vnímanie udržateľnosti pripomínajúc základný organický proces života. Každé víno je identifikované jedným prvkom tvoriacim fotosyntézu chlorofylu: slnko, listy, kmeň, pôda, korene a voda.